Jméno:

E- mail

Telefon:

Jak jste našli naši stránku?

Jestli jiné, zadejte podrobnosti:

Poznámky:

Nabízíme inzerci ...

     
 


Vážení přátelé,

Letošní první prosincovou sobotu se již po šesté uskuteční na Janáčkově konzervatoři v Ostravě DEN ZDRAVÉHO HUBNUTÍ. Tradiční program zahrnuje cvičení, odborné přednášky, ochutnávky zdravé výživy a prodejní výstavu rozumných produktů a pomůcek pro redukci nadváhy. Více možná napoví fotografie z poslední tří ročníků, 2001, 2002, 2003, 2004 na www stránkách STOB STYLu OSTRAVA - www.stobstyl.com

DEN ZDRAVÉHO HUBNUTÍ je vyvrcholením každoročních kurzů hubnutí, které od roku 1997 pořádá STOB STYL OSTRAVA pod vedením PhDr. Marie Slámové. Za tu dobu úspěšně prošla těmito kurzy více než tisícovka žen z Ostravy a okolí.

Rádi bychom již letos samozřejmě rozšířili programovou nabídku DNE ZDRAVÉHO HUBNUTÍ především o přednášky předních odborníků z oblasti výživy a medicíny a pestřejší nabídku pohybových aktivit. Zároveň bychom chtěli i ostravským zájemcům o zdravý životní styl zprostředkovat daleko bohatší nabídku produktů v reprezentativních prostorách nové Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, usnadňujících jejich nelehkou cestu k nižší hmotnosti. Je jakousi tradicí DNE ZDRAVÉHO HUBNUTÍ v Ostravě, že i kulturní vystoupení, tanečníků, hudebníků atd. patří do pestrého programu DNE a přispívá tak k velice solidní účasti nejen hubnutíchtivé veřejnosti.

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout prostor a čas pro prezentaci Vaší firmy a produktů na 6. DNU ZDRAVÉHO HUBNUTÍ, který se bude konat opět v prosinci 2005
v atraktivních prostoráchJanáčkovy konzervatoře v Ostravě. Cenové relace jsou normální, tzn. pokud zavoláte určitě se domluvíme. Jde nám především o pokrytí nákladů spojených s přednáškovou činností odborníků a ze stále zvyšujícími se náklady v oblasti vlastní organizace DNE.


  Tématické okruhy o které jeví účastníci DNE zájem:

Péče o tělo - vnitřně

Výživa, zdravá výživa – velmi široká oblast, zjednodušeně řečeno od potravin a nápojů až po potravinové doplňky, včetně rozumných přípravků usnadňujících hubnutí.
Nabízíme prezentaci, případně umístění vlastních propagačních materiálů…, nabídku letáků a vizitek.

Péče o tělo – vně

Kosmetika, zdravotní kosmetika, masáže, salony krásy, vlasová studia, fitcentra atd. plus produkty s touto činností spojené. Nabízíme prezentaci, případně umístění vlastních propagačních materiálů – nabídku letáků a vizitek.

Oblékání – pro všední den, pro sport, včetně obuvi a doplňků.., módní prezentace a přehlídky…

  Sportovní pomůcky především spojené se snižováním hmotnosti... Nabízíme prezentaci, případně umístění vlastních propagačních materiálů – nabídku letáků a vizitek.

Technické pomůcky spojené s měřením tělesných aktivit. Měřiče tepu, tlaku, tuků atd. sporttestery….

  Prezentace autosalonu v prostorách před konzervatoří by určitě nebyla přehlédnuta….

Péče o duši

Knihy, videokazety, CD nosiče…., prezentace, umístění vlastních propagačních materiálů…, nabídka letáků a vizitek.

V této souvislosti si dovolujeme nabídnout Vám i reklamní plochu na našich www stránkách

www.stobstyl.com

které vzhledem k obsahu i dosahu mají rovněž slušnou návštěvnost.

Prosím, v případě zájmu kontaktujte nás:
Tel./fax: 596735226

 

 

 
     

Váha(kg)
Výška (cm)
BMI
Komentář

Upozornění: K výpočtu BMI byl použit vzorec z www stránky "Body Mass Index" Výsledky toho výpočtu jsou zcela informativní a přibližné. Nemůžeme být proto zodpovědni za žádné fyzické ani psychické újmy, který by mohly vzniknout nesprávnou interpretací této formule.