Můžete si objednat příručky STOB ...

 


Jméno:

E- mail

Telefon:

Jak jste našli naši stránku?

Jestli jiné, zadejte podrobnosti:

Poznámky:
    
     
 

Brožura "Začínáme hubnout" přináší základní informace o tom, kdo by měl hubnout, jaká by měla být k hubnutí motivace či jak načasovat správný okamžik začátku hubnutí. Brožura seznamuje se záznamy stravovacích návyků a jejich významem při trvalé změně životního stylu.

 
     
   
     
 

Brožura "Energetické hodnoty potravin" je největším pomocníkem všem, kteří chtějí trvale zhubnout. Přináší energetické hodnoty a složení velkého množství potravin a umožňuje tak hubnoucím sestavení jídelníčku s vhodnou energetickou hodnotou. Nové Energetické hodnoty s glykemickým indexem jsou již k dispozici!

 
     
   
     
 

Brožura "Vitaminy a minerální látky při hubnutí, ano či ne?" se Vás bude snažit zorientovat v tom, zda a za jakých podmínek potřebujete při redukci nadváhy přijímat potravní doplňky.

 
     
   
     
 

Brožura "Cvičení je lék" se zabývá druhou důležitou složkou při hubnutí - pohybovou aktivitou. Přináší nejen seznam vhodných pohybových aktivit, ale i údaje o energetickém výdeji spojeném s provozováním těchto aktivit. Velká pozornost je věnována i otázce motivace k pohybu.

 
     
   
     
 

Brožura "Zdravě jíst, zdravě žít" seznamuje s rozdělením potravin na základní živiny, doporučuje správnou skladbu jídla a podává konkrétní návod, jak úspěšně bojovat s tuky a cukry, které jsou největším protivníkem hubnoucích. Na řadě příkladů je ukázáno, že vhodnou volbou potravin je možné vytvořit chutné a zdravé pokrmy, kterých je možné sníst takové množství, že žádný hubnoucí nemusí trpět hlady.

 
     
   
     
 

Brožura "Vánoce a kila" vám poradí, jak zvládnout vánoce už od doby předvánočních příprav a oslavy Mikuláše. Dostanete tipy na nízkoenergetické vánoční cukroví a zjistíte, že štědrovečerní večeře, ač klasická, nemusí být pohromou pro vaši postavu. Následují tipy na zvládání návštěv a Silvestrovské noci. Možná vám přijdou vhod i tipy na netradiční vánoční dárky, samozřejmě pro zdraví.

 
     
   
     
 

Brožura "Vaříme s rozumem I" je pomocníkem při samostatném sestavování správného a chutného jídelníčku o energetické hodnotě 4000 až 5000 kJ. Kromě receptů přináší obrázky potravin o hodnotě 400 kJ, z nichž lze snadno doplnit jídelníček.

 
     
   
     
 

Brožura "Tahák na hubnutí" je pomocníkem, při setavování jídelníčku. Základem brožury je tabulka, v níž jsou uvedena množství jednotlivých potravin v gramech, která odopovídají jedné porci o energetické hodnotě 400 kJ. Jídelníček lze připravit kombinací přislušného počtu těchto porcí. Brožura využívá tzv.semaforový systém, názorně ukazuje rozdělení potravin do základních skupin a nově i úroveň glykemického indexu.

 
     
    

 

     
 

Videokazeta obsahuje výukovou část, která seznámí začátečníky se základními kroky a s názvoslovím, aby dobře zvládli cvičení v aerobní části. Dále následuje komentované správné a špatné provedení některých důležitých cviků pro hlavní svalové skupiny. Důvodem je odstranění možných chyb při cvičení. Cvičební část trvá hodinu. Je složena z bloků, které můžete kombinovat s ohledem na svou zdatnost (můžete si vybrat ze dvou aerobních bloků), a dále si můžete zkombinovat jednotlivé bloky s ohledem na čas, který chcete cvičení věnovat. Na kazetě se snadno zorientujete podle různého oblečení cvičitelů v jednotlivých blocích.

Vzdělávací a propagační část 14 minut
Výuková část obsahuje:
Základní kroky 5 minut
Správné provedení cviků 10 minut
Cvičební část obsahuje:
Zahřátí 13 minut
Aerobní část 14 minut
Zklidnění 4 minuty
Posilování s overbally 19 minut
Balanční cvičení s overbally 5 minut
Strečink s overbally 4 minuty


 
     

Váha(kg)
Výška (cm)
BMI
Komentář

Upozornění: K výpočtu BMI byl použit vzorec z www stránky "Body Mass Index" Výsledky toho výpočtu jsou zcela informativní a přibližné. Nemůžeme být proto zodpovědni za žádné fyzické ani psychické újmy, který by mohly vzniknout nesprávnou interpretací této formule.